Двох нікопольських вітрильників відібрали для участі у Чемпіонаті світу
У місті Нікополі відбулося важливе спортивне подія, яке відкрило нові можливості для місцевих спортсменів. З 8 по 12 червня у Черкасах пройшов Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків у класах «Оптиміст», «Кадет» та «RS Tera».
У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів із різних регіонів України, зокрема, представники Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Кіровоградської областей, міста Києва та Черкащини.
Результати чемпіонату України
Нікополь на цих змаганнях у складі Дніпропетровської області представляли вихованці КЗ «ДЮСШ №1» тренера Олега Ізюмцева. Спортсмени продемонстрували майстерність, витривалість і вміння працювати зі стихією.
У Черкасах нікопольці здобули наступні результати:
- Клас «RS Terra Pro»:
- Вероніка Ревункова – 5 місце
- Олександр Алейников – 7 місце
- Артем Фершал – 9 місце
- Клас «RS Terra Sport»:
- Марта Пруднікова та Поліна Смислова посіли 10 місця!
- Клас «Оптиміст»:
- Олександр Буркут – 20 місце
Відібрані учасники Чемпіонату світу
За підсумками змагань двох нікопольських вітрильників – Олександра Олейникова та Вероніку Ревункову відібрали для участі у Чемпіонаті Світу! Змагання відбудуться у Німеччині вже у липні.
Вітаємо спортсменів з блискучими результатами!
Джерело: nikopol.nikopolnews.net