На Дніпропетровщині видворять двох іноземців-порушників
Міграційна служба Дніпропетровської області повідомила про виявлення двох іноземних громадян, які грубо порушили правила перебування на території України. Обидва правопорушники наразі очікують на примусове повернення до країн свого громадянства.
Деталі затримання нелегалів на Дніпропетровщині
Перший інцидент стався 17 червня, коли правоохоронці затримали громадянина Азербайджану. Чоловік проживав в Україні без жодних законних підстав, чим порушив чинне міграційне законодавство. Після складання адміністративного протоколу було ухвалено рішення про його примусове видворення. Наразі затриманий перебуває у спеціалізованому пункті тимчасового тримання іноземців, де очікує на завершення процедурних питань для депортації.
Звільнилася з колонії та потрапила до міграційників
Другий випадок стосується громадянки Російської Федерації, яка привернула увагу міграційної служби одразу після свого звільнення з місць позбавлення волі. З’ясувалося, що жінка не має жодних легальних документів чи підстав для подальшого перебування в нашій державі. Примусове видворення є неминучим заходом для цієї особи, оскільки її присутність в Україні суперечить встановленим нормам закону.
На даний момент громадянка РФ також поміщена до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Співробітники міграційної служби проводять необхідні заходи для того, щоб забезпечити виконання рішення про депортацію у найкоротші терміни.
Посилення контролю за міграційним режимом
Варто зазначити, що органи міграційного контролю Дніпропетровщини працюють у посиленому режимі. Виявлення осіб, які ігнорують правила перебування в Україні, є пріоритетним завданням для забезпечення правопорядку. Подібні рейди та перевірки проводяться на регулярній основі, аби мінімізувати кількість нелегальних мігрантів у регіоні. Кожен іноземець, який порушує закон, несе відповідальність згідно з українським законодавством, що часто завершується забороною на в’їзд до країни в майбутньому.
Джерело: dnepr.info